Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

OSMANLI SADRAZAMI SİYAVUŞ PAŞA TÜRBESİ

    Zagor TV YouTube kanalından herkese merhaba, türbe ziyaretlerimizin bugünkü durağı, Osmanlı Sadrazamı Siyavuş Paşa. Mimar Sinan tarafından inşa edilmiş olan bu türbe Eyüp'ün en büyük türbesidir. Video boyunca Siyavuş Paşa'nın kim olduığuna, türbe içinde yer alan kabirlerin kime ait olduğuna dair bilgeleri sizlere aktarmaya çalıştım.Sizlerinde aklına gelen gidip ziyaret ederek görüntülerini sizlere aktarmamı istediğiniz türbeler varsa şayet videonun yorum alanında belirtebilirsiniz. İyi seyirler dilerim.

    İnstagram adresim: https://www.instagram.com/zagor.tv

    #Osmanlı #Sadrazamı #Siyavuş #Paşa #Türbesi #Türbeler #Türbe #Ziyareti
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv