Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

ZEMBİLLİ ALİ EFENDİ TÜRBESİ VE KÜLLİYESİ – OSMANLI ŞEYHÜLİSLAMI

    Zagor TV Youtube kanalından herkese merhaba arkadaşlar. Bugünkü videomda, Yavuz Sultan Selim gibi sert bir padişahın yanlış kararları karşısında duran, 2. Beyazıt, Kanuni gibi üç büyük Osmanlı padişahına şeyhülislamlık yapmış olan, ünlü âlim Zembilli Ali Efendi türbesi ve külliyesine yer verdim. İyi seyirler.

    İnstagram adresim: https://www.instagram.com/zagor.tv/

    #zembilli #evliya #türbe #külliye
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv