Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

MİMAR SİNAN’IN SON ESERİ NİŞANCI MEHMET PAŞA CAMİİ VE TÜRBESİ

    Zagor Tv Youtube kanalından herkese merhaba arkadaşlar, Bugünkü videomuzda Mimar Sinan'ın son eseri olan Nişancı Mehmet Paşa Camii ve Türbesine yer vermek istedik. Bu tür videoların devamı ve sesimizin daha fazla kitleye ulaşabilmesini sağlayabilmek için paylaşmayı unutmayın... İyi seyirler.


    İnstagram adresim: https://www.instagram.com/zagor.tv

    #mimarsinan #din #evliya #türbe #allahdostları #islam
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv