Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

SÜLEYMANİYE CAMİİ’NİN SIRLARI – MİMAR SİNAN’IN KALFALIK ESERİ

    Zagor TV Youtube kanalından herkese merhaba arkadaşlar. İstanbul'daki bugünkü durağımız, Mimar Sinan'ın kalfalık eserim dediği Süleymaniye camisi. Bu cami ile ilgili ilginç bilgileri paylaşmadan önce, kanalımızı özellikle Kuran-ı Kerim kıssaları için takip edenlere bir haberimiz var. Sizlerin oyları doğrultusunda, Ashab-ı Kehf yani Yedi Uyurlar kıssasının hazırlıklarının sonuna geldik ve şu an montaj aşamasında. Bu hafta sonuna doğru inşallah sizlerle paylaşacağız. Takipte kalmayı ve bildirimleri açık tutmayı unutmayın.

    Kanuni Sultan Süleyman'ın hükümdarlığında
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv