Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

ZENGİN İLE FAKİR – ANİMASYONLU DİNİ HİKAYE (KISSA)

  Zagor TV'den herkese merhaba kıymetli dostlar. Kur'an-I Kerim Kıssaları video serimizde bugün, Kur'an-I Kerim'in Kehf suresi 32-44 ayetleri arasında geçen bu ibret dolu kıssayı hazırlayıp sizlerle paylaşmak istedik. Bu tür videoların devamı için kanalımıza abone olarak bildirimleri açmayı, videolarımıza yorum ve beğeni yapıp paylaşarak destek vermeyi unutmayın. İyi seyirler.

  Hazırlayan: Zagor TV Sedat Bozkurt
  Yapım Süresi: 26 gün

  Zagor TV Seslendirme Ekibi;
  Sedat Bozkurt
  Hayri Küçükdeniz
  İbrahim Sadri
  Ersin Sanver

  Zengin İle Fakir kıssası ile ilgili ayetler...

  -Onlara, misal olarak şu iki adamı anlat: Biz onlardan birine türlü türlü asmalardan iki bağ vermiş, o ikisinide pek değerli bir hurmalıkla çevrelemiştik, aralarında da çeşit çeşit ekinler yaratmıştık. (Kehf Suresi, 32. ayet)

  -O iki bostanda ürünlerini vermiş ve ondan en ufak bir şey eksik bırakmamıştı. Birde biz o ikisi arasında geniş bir ırmak akıtmıştık. (Kehf Suresi, 33. ayet)

  Ayrıca ona ait pek çok mal vardı. Bu yüzden o kibirlenerek arkadaşına:
    Kategori:
100%
  3
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv