Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

UHUD SAVAŞI TARİHİ VE ÖZETİ | UHUD SAVAŞI NEDENLERİ VE SONUÇLARI

    Uhud Savaşı, İslamiyet'in yayılmasına engel olunması için müşriklerin Müslümanlara saldırıları ile başlamış, aralarında sahabelerinde olduğu onlarca Müslümanın şehit olmasına sebep olmuş bir savaştır. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (sav) komutasında olduğu en önemli savaşlardan birisi olan Uhud Savaşı nedenleri ve sonuçları nelerdir? Uhud Savaşı tarihi ve önemi nedir? Bu soruların yanıtlarını ve İslam tarihinde önemli bir yere sahip olan Uhud Savaşı hakkında detaylı bilgileri sizler için derleyip hazırladığımız içerikte bulabilirsiniz.
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv