Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

PAMUK PRENSES VE TOSUN PAŞA YEŞİLÇAM FİLMLERİ NEREDE ÇEKİLDİ?

    Zagor Tv Youtube kanalından herkese merhaba arkadaşlar, bugünkü videomda Zeynep Değirmencioğlu'nun başrolünü oynadığı, Türk yapımı Pamuk Prenses ve 7 Cüceler filminin çekildiği yeri sizler için araştırıp gezdim. Bunun dışında Kemal Sunal'ın başrolünü oynadığı Tosun Paşa filmindeki Yeşil Vadinin nerede olduğuna da bu videoda öğrenebilirsiniz. Umarım izlemekten keyif alırsınız iyi seyirler.

    Adres: Reşitpaşa Mahallesi, Emirgan Sokak, Sarıyer/İstanbul

    İnstagram adresim: https://www.instagram.com/zagor.tv

    #Pamuk #Prenses #Tosun #Paşa #Emirgan #Çekildiği #Yer
      Kategori:
100%
  2
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv