Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

MEKKE KADISININ PERİŞAN HALDEKİ TÜRBESİ – BENLİZADE AHMET REŞİT EFENDİ

    Zagor Tv Youtube kanalından herkese merhaba arkadaşlar, bugünkü videomda 18. yüzyılda Mekke’de kadılık yapmış olan benlizade ahmet reşit efendi türbesine yer verdim. Bu türbe, daha önce ziyaret edip paylaşımlarını yaptığım diğer türbelerin aksine, adeta unutturulmaya çalışılıyormuşcasına bakımsız ve virane bir görüntüye sahip. İyi seyirler hepinize.

    Adres: Ali Kuşçu, Darüşşafaka Cd. No:42, Fatih/İstanbul

    İnstagram adresim: https://www.instagram.com/zagor.tv

    #Türbeler #Türbe #Ziyareti #Mekke #Kadısı
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv