Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

MALATYA YÖRESEL ÜRÜN GÜNLERİ SULTANGAZİ – 07.10.2023

    Zagor TV'den herkese merhaba değerli dostlar. İstanbul'daki yöresel etkinliklerde bugün Sultangazi'deyiz.

    Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Geleneksel Malatya Yöresel Ürün Günleri, Malatya’nın yöresel lezzetlerini Sultangazi’ye taşıdı. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Her sene memleket günlerine yaklaşık 200 bin kişi geliyor. Memleket günlerinde 2 ay içinde toplamda 1 milyon kişi memleket günlerine gelmiş, gitmiş ve özlemlerini gidermiş olacak.
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv