Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

KÜRKÇÜ HAN VE ÇEVRESİNDE UCUZ ALIŞVERİŞ YERLERİ

    Zagor TV Youtube kanalından herkese merhaba arkadaşlar. Bugünkü videomda, Eminönü Kürkçü Han ve çevresindeki ucuz alışveriş yapabildiğiniz yerleri tanıttım. Kürkçü Han'da çeyiz için ve eviniz için aramış olduğunuz bütün tekstil ürünlerini bulabilirsiniz. Yatak örtüsü, pike, nevresim, havlu, gecelik, pijama takımları, masa örtüleri, taşlı salon takımları, banyo paspasları aklınıza bir ev için ne kadar lazım olabilecek ne kadar ürün varsa hepsini burada bir arada bulabilirsiniz. Özellikle evlilik veya toptan alışveriş yapanların tercih ettiği bu yerde bakın başka neler varmış.

    İnstagram adresim: https://www.instagram.com/zagor.tv

    #İstanbul #Eminönü #Tarihi #Kürkçü #Han #Ucuz #Alışveriş #Çeyiz #Mutfak #Eşyası #Nişan
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv