Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

15 TEMMUZ DARBESİNDE ÜZERİNDEN TANK GEÇEN ARAÇ #shorts

    15 Temmuz darbe girişimi sırasında sokağa çıkan oto tamircisi Fuat Bilir, insanların ezilmemesi için canını hiçe sayarak, aracını tankın önüne sürdü. Darbecilerin kullandığı tank tarafından ezilen araçtan sağ çıkan Fuat Bilir, o günlerin unutulmaması için aracını Eyüpsultan Belediyesi'ne verdi.
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv