Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

12 . RİZE TANITIM GÜNLERİ | İSTANBUL YENİKAPI ETKİNLİKLERİ 2022

    Zagor TV'den herkese merhaba değerli dostlar. Bugün, Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) tarafından düzenlenen, İstanbul Yenikapı'daki Rize Tanıtım Günlerindeyiz.

    Rize günleri kapsamında Yenikapı da kurulan; kültürel alan stantları, yöresel ürün stantları ve yöresel yemek alanları ile Rize İstanbul’a taşındı. Etkinliklerin ilk gününde kemençe ve tulum dinletileri; Resul Dindar ve Mustafa Gökay Ferah’ın konserleriyle katılımcılar doyasıya eğlendi. Rize Günleri etkinlikleri 29 Mayıs Pazar gününe kadar devam edecek.

    Merkezi İstanbul'da bulunan Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF)'in organize ettiği ve bu yıl 12.si gerçekleştirilen Rize Tanıtım Günlerinin resmi açılış programına; Rize Valisi Kemal Çeber, Rize Milletvekilleri Hayati Yazıcı, Muhammed Avcı, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, Çaykur Genel Müdür Yusuf Ziya Alim İlçe belediye başkanları, STK başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv