Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

ŞANLIURFA TANITIM GÜNLERİ 2022 | YENİKAPI İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

    Zagor TV'den herkese merhaba değerli dostlar. Bugün, İstanbul Yenikapı'daki Şanlıurfa tanıtım günlerindeyiz. İstanbul’da, faaliyet gösteren Şanlıurfa Derneklerinin işbirliği ile düzenlenen bu etkinlik 12 Haziran Pazar gününe kadar İstanbul Yenikapı etkinlik alanında gerçekleştiriliyor.

    4 gün boyunca sürecek olan Şanlıurfa il tanıtım günleri yöresel lezzetlerin, yöresel sanatçıların konserleri ile şölen havasında geçmesi planlanıyor. Göbeklitepe’si, Balıklıgöl’ü, yıkık harabeleri, çiğ köftesi, Urfa kebabı çeşitleri ve Urfa’ya has tüm özellikler, İstanbul’da tanıtılıyor.

    İstanbul Şanlıurfa Dayanışma Derneği başkanı Adnan Şansal’, ”İstanbul’daki hemşehrilerimizi ve Urfa’yı sevenleri ve de merak edenleri 9-12 Haziran tarihleri arasında Yenikapı’ya bekliyoruz.” çağrısı yaptı.

    Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle yerli ve yabancı turistlerin beğenisini toplayan Şanlıurfa birbirinden renkli etkinlikleriyle İstanbul'a taşındı. Bu çerçevede Yenikapı'da düzenlenen
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv