Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ka’b Bin Malik Hazretleri Camisi ve Türbesi – Tevbesi Allah Tarafından Kabul Edilen Sahabi

    Zagor TV YouTube kanalından selamlar arkadaşlar, İstanbul'daki sahabelere ait kabirleri dolaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Hz. Peygamber’in meşhur üç şairinden biri olan Ka’b Bin Malik hazretlerinden bahsederek, bu mübarek zata ve adının verildiği camiye ait bilgileri sizlere aktarmaya çalıştım. Ayrıca tebük seferine katılmaması sebebiyle hadiste geçen tevbe olayınında nasıl geliştiğine hep beraber şahit olacağız.

    Adres: Defterdar Mahallesi, Hacı Hüsrev Park İçi Yolu Eyüp/İstanbul

    İnstagram adresim: https://www.instagram.com/zagor.tv

    #Kab #Bin #Malik #Hazretleri #Camii #Türbe #Ziyareti #Türbeler
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv