Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

İSTANBUL’UN İLK KADISI HIZIR BEY TÜRBESİ

    Zagor Tv Youtube kanalından herkese merhaba, İstanbul'daki türbe ziyaretlerimizin bugünkü durağında zekâsıyla, bitmek bilmeyen çalışma azmiyle dini ve fenni ilimlerde derin bir âlim olan ve İkinci İbn Sînâ olarak bahsedilen İstanbul'un ilk kadısı Osmanlı âlimi Hızır Bey türbesi var. İyi seyirler.

    Adres: Katip Çelebi Cd. No:25, Fatih/İstanbul

    İnstagram adresim: https://www.instagram.com/zagor.tv

    #Hızır #Hızırbey #Türbesi #Türbe #Türbeler #Ziyareti
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv