Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

HZ NUH PEYGAMBER, NUH’UN GEMİSİ VE NUH TUFANI – ANİMASYONLU HİKAYE (KISSA)

  Zagor TV'den herkese merhaba kıymetli dostlar. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda, Kuran-I Kerim Kıssaları video serimizde bugün, Nuh Tufanı kıssasını hazırlayıp sizlerle paylaşmak istedik. Bu tür videoların devamı için kanalımıza abone olarak bildirimleri açmayı, videolarımıza yorum ve like atıp paylaşarak destek vermeyi unutmayın. İyi seyirler.

  Hazırlayan: Zagor TV Sedat Bozkurt

  Zagor TV Seslendirme Ekibi;
  Sedat Bozkurt
  Hayri Küçükdeniz
  İbrahim Sadri
  Ersin Sanver
  Tuncay Halıcıoğlu

  - Araf Suresi, 59. ayet: Andolsun Biz Nuh'u kendi kavmine (toplumuna) gönderdik. Dedi ki:
    Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv