Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

HAZRETİ YUŞA PEYGAMBER TÜRBESİ

    Zagor TV'den herkese merhaba kıymetli dostlar. İstanbul'daki türbeleri ziyaret etmeye devam ediyoruz ve bugünkü durağımız, Hz. Yuşa Peygamber Türbesi.

    İstanbul’un Anadolu yakasında denizden yaklaşık 200 metre yüksekliğindeki tepede bulunan Hz. Yuşa’nın Kabri, Beykoz’un ziyaretçi çeken mekanlarından biri.

    Hazret-i Musa'nın (a.s.) kumandanlarından biri olan Yûşâ (a.s.), rivayetlere göre Hazret-i Musa'nın (a.s.) kız kardeşinin oğludur. Hıristiyan ve Yahudi kaynaklarında kendisinden
      Kategori:
100%
  1
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv