Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

BATMAN TANITIM GÜNLERİ 2022 | İSTANBUL YENİKAPI

    Zagor TV'den herkese merhaba değerli dostlar. İstanbul Yenikapı'daki yöresel etkinlik günlerinde bugün, Batman günlerindeyiz.

    Batman’ın yöresel güzellikleri 19-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’na taşınıyor değerli dostlar.

    Tanıtım günleri Valilik öncülüğünde, Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından gerçekleştiriliyor. Çadırları gezen kimi vatandaşlar yöresel lezzetleri tadıp alışveriş yaparken, kimisi dolaştıkları stantlarda sergilenen eserler hakkında bilgi alarak adeta
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv