Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

ARASTA ÇARŞISI TANITIM VE ULAŞIM – İSTANBUL’UN EN PAHALI ALIŞVERİŞ YERİ

    Zagor Tv Youtube kanalından herkese merhaba arkadaşlar, bugünkü videomda İstanbul'un en pahalı alışveriş yerlerinden biri olan Arasta Çarşısına yer verdim. Video boyunca bu tarihi çarşı ile ilgili bilgileri sizlere aktarırken, buraya nasıl ulaşabileceğinizide sizlere anlattım. İyi seyirler.

    Adres: Sultanahmet Mh. Arasta Çarşısı No:143, Fatih/ İstanbul

    İnstagram adresim: https://www.instagram.com/zagor.tv

    #Arasta #Çarşısı #Çarşı #Ulaşım #Tanıtım #Alışveriş
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
Zagor TV Resmi Web Sitesidir ve Resmi Youtube kanalımla bağlantılı olarak çalışır. Ben Sedat Bozkurt kanalımda ağırlıklı olarak ziyaret ettiğim türbeleri, dini yerleri, tarihi yapıları, doğa temalı videolarımı yani kısaca kişisel çekimlerimi seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Ziyaret edemeyenler için hazırlamış olduğum bu görsel ve sesli videolarımda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca animasyonlu Kuran-ı Kerim kıssaları ve dini hikayeler hazırlayıp ekibimle beraber seslendirerek sizlerle paylaşıyorum. Bilgi ve İletişim İçin www.zagor.tv - zagor@zagor.tv